Türkçe English Spanish

Liposuction İle Bacak Estetiği

Liposuction Bacaktan Yağ Aldırma talepleriniz ve operasyon detayları için kliniğimize ulaşım sağlayarak aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını plastik cerrahi uzmanı doktorlarımızdan alabilirsiniz.

Bacak yağı aldırma işlemlerindeki fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz. Aşırı kilolu olma, kalıcı yağ birikimleri olma, fiziksel sorunlar, hareketsizlik vb.. nedenlerden dolayı bir çok insanın bacak bölgesinde yağların birikmeleri olmaktadır. Bu durumlar insanları psikolojik olarak da fiziksel olarak da kötü bir hal almaya itebilir. Bacak bölgesinde biriken yağlar sebebiyle hareket kabiliyetleri de sınırlanmaktadır. Bacaklarda biriken yağların alınmaması durumlarında kişilerin kas ve iskelet yapılarında bazı deformasyonlarda beraberinde gelmektedir.

Bacak Liposuction ameliyatları sayesinde kişinin bacağında biriken yağ kısa süre içerisinde giderilir, yok edilir. Bacaklarda sağlıklı bir görünüme kavuşmak amacı ile, kalıcı ameliyat için bize ulaşabilirsiniz. Kalıcı ve güzel bir bacak artık hayal değil, bacak bölgeleriniz özellikle basen alanları bayanların şık, güzel ve estetik görünmesini sağlamaktadır. Kliniğimize hizmet veren işinin uzmanı doktorlarımız bacak bölgenizde biriken yağları yok edebilmekte ve sizleri daha güzel görünümlere kazandırmaktadır.

Liposuction Bacaktan Yağ Aldırma Ameliyatı Nasıl Olur?

Öncelikle her cerrahi işlemde olduğu gibi bu işlemlerde de kesinlikle işinde uzman doktorları seçmeniz gerekmektedir. Konu ile ilgili, yapılacak olan operasyon ile ilgili tüm bilgilendirmeleri dilerseniz telefon açarak, kliniğimizde hizmet veren doktorlarımızdan bizzat alabilir ve ameliyat öncesi, sonrası için yapılması gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Bacaktan yağ aldırma
işlemlerinde uygulanacak olan liposuction yönteminde alınması planlanan yağ miktarına göre ortalama bir süre vermek gerekirse 1,5 saat ile 4 saat arasında bir işlem süresi olmaktadır. Bu ameliyat sonrasında hemen yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bacak yağı aldırma işlemi ve ameliyati öncesinde yapılacak olan ön muayenede yağların olduğu bölgelerin işaretlenmesi yapılır. Operasyon sırasında işlem yapılacak olan alanları bilmek doktorumuz için daha kolay olacak ve direk ilgili bölgelere yoğunlaşılacaktır.

Yapılmış olan bu işaretlemeler üzerinden kesilerin açılması ile birlikte Liposuction yöntemi kullanılmakda ve gereksiz, fazlalık olan yağlar bu yöntem ile birlikte vücuttan atılmaktadır. Şayet işlemin yapılacağı alandaki yağ oranı az ise, bu yönteme ihtiyaç duymadan lazer ışınları kullanarak yağlar olduğu yerde parçalara ayrılmaktadır. Küçük parçalara ayırdığımız bu yağlar vakum metodu ile dışarı atılmaktadır.

Bacaktan yağ aldırma operasyonları genel anestezi altında yapılır. Hastanın büyük ihtimalle aynı gün taburcu edilmesi sağlanır. Alınacak yağ oranı düşük olduğu hallerde bu geçerlidir. Yüksek miktarlarda yağ alımı yapılacak ise, doktor ve hasta görüşme sırasında hastane yatış süresini birlikte hesaplayacaktır. Kliniğimizin anlaşmalı olduğu hastaneleri sitemizde yer alan hakkımızda bölümünden inceleyebilirsiniz.

Bir estetik ameliyatı türü olan bacaktan yağ aldırma işlemi için sektörün en iyi doktorları ile hizmet veren kliniğimiz aynı zamanda en uygun fiyatları da sizlere sunacaktır. Hastanın yaşı, alınacak yağın miktarı, bölgesi, iskelet ve kas hastalıklarının detayları ve bazı diğer detaylara göre fiyatlandırması yapılacak olan bu operasyon ile ilgili merak ettiğini tüm soruları iletişim sayfamızda yer alan email adreslerimiz üzerinden bize veya sitemizde bulunan WhatsApp numaralarımız üzerinden yazarak doktorlarımıza sorabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Göğüs Estetiği Operasyonları
  30
  Ara
  Meme estetiği, günümüzde plastik ve estetik cerrahi alanında en sık uygulanan estetik operasyonlardan birisidir. Detaylar için sitemizi inceleyin.
 • Göz Altı Torbası Estetik Ameliyatı
  30
  Ara
  Sağlıklı ve Estetik Bir Görünüm İçin Göz Altı Torbası Ameliyatı burada! Göz altı torbaları için estetik ameliyatlar, cerrahlar tarafından uygulanır.
 • Brezilya Popo Estetiği Hizmeti (BBL)
  30
  Ara
  Brezilya Popo Ameliyatı (BBL) Nedir? Nasıl Yapılır? Popo Ameliyatı Fiyatları ve Kullanılan Teknikler. Ameliyat Yaptıranlar, Öncesi ve Sonrası Dikkat Edilmesi Gereken tüm detaylar sitemizde..
Beni Arayın
Zuhuratbaba Mah. Haksever Sok. No:2 Paşa İş Merkezi Daire:9 Bakırköy / İstanbul