Türkçe English Spanish

Göğüs Estetiği Operasyonları

Meme Estetik Ameliyatları - Dikleştirme - Büyütme ve Küçültme cerrahi operasyonlarının tamamında kliniğimizde sizlere alanında uzman plastik cerrahiler ile hizmet vermektedir.

Plastik estetik cerrahi alanında en fazla tercih edilen yöntemlerin başında gelen meme estetiği genel olarak silikon meme protezleri kullanılarak yapılmaktadır. Meme estetik ameliyatları ile doğrudan kişilerin görünümlerin katkı sağlanmaktadır. Kişilerin taleplerine göre şekillenen bir durum olmasından dolayı meme estetik operasyonlarında memnuniyet oranları oldukça yüksektir. Meme ( gögüs ) estetik operasyonlarında meme büyütme işlemlerinde yağ enjeksiyonları veyahut dolgu ile büyütme işlemleri yapılmaktadır. Silikon meme protezleri meme büyütme operasyonlarının en iyi destekçisidir.

Gögüslerin estetik görünümü oldukça önemlidir. Memelerin dolgun olması, dik olması, uygun boyutlarda olması bir bayanın güzelliğindeki en önemli unsuru olarak bilinmektedir. Gelişimsel faktörler, yapısal sorunlar nedeni ile bazı bayanların gögüsleri sarkmış, küçük veya büyük olabilir. Herkesin yaşam kalitesinde bir etkisi bulunan memelerde yaşanan bu sorunlar psikolojik sorunları da beraberin getirebilir.

Memelerdeki doku değişiklikleri, yer çekimine yaşlanmaya bağlı yenik düşülmesi sebebi ile gögüslerde sarkmalar meydana gelebilmektedir. Aynı zamanda bayanların hayatında yer alan hormonal değişiklikler, genetik bazı faktörler, sık kilo alma veya verme durumları, hamilelik, emzirme vb.. nedenlerde sarkmalara yol açabilir. Bu durumlar bayanların formda olamaması, utanma, özgüven eksikliği, kıyafet seçimindeki zorluklar, depresyon vb.. nedenleri de beraberin getirebilmektedir. Ancak doktorumuz sizlere bu sorunlar ile karşılaşmamanız için tüm çözümler hızlıca uygulanmakta ve sizler en ideal gögüslere erişebilmektesiniz.

Meme Estetiği Çeşitleri Nelerdir?

* Meme Dikleştirme (Mastopeksi)
* Meme Küçültme (Reduction Mammaplasty)
* Meme Büyütme (Breast Augmentation)

Meme estetik operasyonları sitemizde de yer verdiğimiz bu başlıklar altında ilerlemektedir. Gögüslerin dokularında oluşan form bozukluklarının ortadan kaldırılması amacı ile gögüs dikleştirme, meme küçültme veya meme büyültme operasyonları sayesinde kişi istenilen görünüme ulaştırılmaktadır. Bazı durumlarda gögüs dokularında form kaybı olabilir, gögüs uçlarının da genişlemesine neden olan bu durum karşısında operasyon sırasında gögüs ucu boyutlarınızda küçültülebilmektedir. Bayanların tamamında meme estetik operasyonları son derece tatmin edici bir deneyim olacaktır. Her yaş için rahatlıkla uygulanabilen ve kliniğimizde hizmet veren uzman doktorlar tarafından iz bırakmadan, yenilikçi teknolojiler kullanılarak yapılan uygulamalara erişebilirsiniz.

Sizlerde gögüs estetik ameliyatları hakkında daha fazla bilgi ve randevu talep edebilirsiniz. Yapmanız gereken incelemekte olduğunuz doktorumuzun web sitesinin iletişim sayfasında yer alan numaraları arayabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden de klinik doktorlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Göz Altı Torbası Estetik Ameliyatı
  30
  Ara
  Sağlıklı ve Estetik Bir Görünüm İçin Göz Altı Torbası Ameliyatı burada! Göz altı torbaları için estetik ameliyatlar, cerrahlar tarafından uygulanır.
 • Brezilya Popo Estetiği Hizmeti (BBL)
  30
  Ara
  Brezilya Popo Ameliyatı (BBL) Nedir? Nasıl Yapılır? Popo Ameliyatı Fiyatları ve Kullanılan Teknikler. Ameliyat Yaptıranlar, Öncesi ve Sonrası Dikkat Edilmesi Gereken tüm detaylar sitemizde..
 • Liposuction İle Bacak Estetiği
  30
  Ara
  Bacaktaki fazla yağlar dendiğinde aslında pek çok bölge bacak liposuctiona girer. Bacak kısmında oluşan yağlar bacağın hangi bölgelerinde oluşuyor?
Beni Arayın
Zuhuratbaba Mah. Haksever Sok. No:2 Paşa İş Merkezi Daire:9 Bakırköy / İstanbul