Türkçe English Spanish

Brezilya Popo Estetiği Hizmeti (BBL)

Brezilya Popo Ameliyatı (BBL) Nedir? Nasıl Yapılır? Popo Ameliyatı Fiyatları ve Kullanılan Teknikler. Ameliyat Yaptıranlar, Öncesi ve Sonrası Dikkat Edilmesi Gereken tüm detaylar sitemizde..

Estetik ve dolgun bir popoya sahip olmak artık oldukça kolay. Brezilya poposu estetik hizmetimiz ile alanında uzman doktorlarımız ile Türkiye´de hizmetinizdeyiz.

Adını Brezilya´daki kadınların büyük ve düzgün popolarından almış olan, Brezilya Poposu, ülkedeki estetik ameliyatlarının popülerliğinden ve ünlü plastik cerrahlarının bulunduğundan dolayı, bölgedeki popo büyütme ameliyatlarının çok fazla yapılmasından dolayı, tüm kadınlardaki düzgün ve büyük popoların olma sebebidir. Poponun kalkık ve yuvarlak hatlara sahip olması şekline denilmektedir.

Brezilya Poposu Estetiğinde poponun şeklini bozan ve aşağıya doğru sarkık olan yağların alınması ile işlemlere başlanılmaktadır. Yağların bazı kısımlarında kök hücrelerin ayrıştırılması ve kalan yağlar ile karıştırılmasında ortaya çıkan hücre kokteylleri ile poponun üst kısmı şekillendirilir ve popo kalkır bir hal almış olur. Estetik ameliyatlarımız içerisinde brezilya popo estetiğinde liposuction ve pipofiling teknikleri uygulanmaktadır.

Dik ve orantılı bir popoya sahip olmayı kim istemez ki. Popo güzel bir vücut için olmazsa olmazdır. Vücudumuza göre küçük veyahut büyük kalçaların çok daha düzgün ve vücuda göre orantılı bir hale gelebilmesi için doktorumuza başvurabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ilk aşamada liposuction yöntemi kullanılarak fazlalık olan bölgelerde bulunan yağlar alınız ve alınan yağların kök hücrelerinin işlenmesi sonrasında yağların brezilya poposu için ihtiyaç duyulan bölgelere enjekte edilmesi sağlanır. Genel olarak bakıldığında ortalama 3 - 4 saat sürebilen bir uygulamadır. Genel anestezi altında uygulaması yapılan brezilya poposu estetiğinde hasta ve doktorlarımızın tercihleri doğrultusunda ideal ölçüleriniz belirlenmektedir. Talepler göz önünde bulundurularak kişiye uygun brezilya poposu estetiğine başlanılabilir.

Son dönemlerde vücut bütünlüğünü sağlamak amacı ile pek çok hastamıza başarılı brezilya popo estetiği ameliyatları yaptık. Brezilya poposu estetik ameliyatı uygulaması sırasında liposuction kanüllerinin açmış olduğu gözle görülemeyen küçük kesiler olmaktadır. Bu kesiler işlem tamamlanmasının ardından 1 veya 2 dikiş ile kapatılmaktadır ve zaman içerisinde soluklaşan, kaybolan kesiler olmaktadır. 18 yaşını geçmiş olan tüm bayanlarda uygulama yapılabilir.

Brezilya popo estetiğinde uygulanan yağ alma işlemlerinde, eğer kişinin yağ birikimi yeterli değilse, kalçaya silikon implantlar yerleştirilmektedir.

Oxfort Üniversitesi´nde geçtiğimiz yıllarda yapılmış olan bazı araştırmalarda brezilya poposu adı verilen dolgun popo hatlarına ve ince bir bele sahip olan kişilerin, diyabet, kalp ve kronik hastalıklara karşı daha dirençli oldukları gözlemlenmiştir.

Sizde hemen sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden bize ulaşabilir ve en güzel popo estetik ameliyatlarını, tamamen doktorlar tarafından yapılacak olan işlemler ile yaptırabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Göz Altı Torbası Estetik Ameliyatı
  30
  Ara
  Sağlıklı ve Estetik Bir Görünüm İçin Göz Altı Torbası Ameliyatı burada! Göz altı torbaları için estetik ameliyatlar, cerrahlar tarafından uygulanır.
 • Liposuction İle Bacak Estetiği
  30
  Ara
  Bacaktaki fazla yağlar dendiğinde aslında pek çok bölge bacak liposuctiona girer. Bacak kısmında oluşan yağlar bacağın hangi bölgelerinde oluşuyor?
 • Göğüs Estetiği Operasyonları
  30
  Ara
  Meme estetiği, günümüzde plastik ve estetik cerrahi alanında en sık uygulanan estetik operasyonlardan birisidir. Detaylar için sitemizi inceleyin.
Beni Arayın
Zuhuratbaba Mah. Haksever Sok. No:2 Paşa İş Merkezi Daire:9 Bakırköy / İstanbul