Türkçe English Spanish

Göz Altı Torbası Estetik Ameliyatı

Göz Altı Torbası Estetiği - Estetik Ameliyatlarımız içerisinde son dönemlerde doktorlarımız tarafından en sık operasyon yaptığımız ameliyatımızdır. Detaylı bilgi için hemen bizi arayabilirsiniz.

Özellikle orta yaşa eriştiğimizden sonra göz altındaki torbaları ortaya çıkıyor. Gözümüzün alt kısmında şişlik ve morlukların oluşması Türk toplumunda çok fazla karşılaşılan bir durumdur. Kişilerin sosyal hayatını çok fazla etkileyebilen bu durum karşısında bir çıkış yolu var. Göz altı torbaları ve göz altı morlukları için kliniğimizde alanında uzman doktorlar tarafından yapılan operasyonlar ile sizleri bu problemden kurtarıyoruz.

Kişilerin alt göz kapanlarının hemen altında halka şeklinde çöküntüler ve koyuluklar oluşmaktadır. Zaman içerisinde bu halkaların damla şeklinde aşağıya doğru uzadığı görülmektedir. Bu görünüm yüzünden insanların size yorgun musun, üzgün müsün, hastamı mısın gibi soruları yönelttiğini, yine sizlerden duymaktayız. Bu gibi sorulara cevap vermek zorunda kalmanın yanı sıra sizde psikolojik çöküntülerin ve üzüntülerinde meydana geldiğini biliyoruz.

Göz altı torbalarınızdan Op.Dr. Cem İnan Bektaş sayesinde kurtulabilirsiniz.

Göz altı torbalarının giderilmesi konusunda uzman kadromuz bulunmaktadır. Sosyal hayatlarınızdaki problemleri yaşamamanız için göz altı torbalarınızı yok ediyoruz. Genel olarak bakıldığında göz çevresindeki dokuların yerçekimininde etkisi ile yağların dışarı doğru çıkmasıdır. Şayet hastanın yüz yapısıda uygun ise, göz altı torbalarında belirgin bir kesi yapmadan müdahale edebilmekteyiz.

Göz altı torbası estetik ameliyatlarında lokal anestezi uygulanmakta ve kısa süre içerisinde işlemi tamamlayarak hastalarımızı taburcu etmekteyiz. Ağrı olmadan, sızı olmadan göz altı estetiklerini yapıyoruz.

Özellikle büyük göz altı morluklarında, göz altı torbalarında ameliyat gerekmektedir. Derisi esnemiş ve sarkmış olan göz altındaki yağ paketlerinin alınması gerekmektedir.

Göz altı torbası estetik ameliyatları için iletişim sayfamızda bulunan numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Göğüs Estetiği Operasyonları
  30
  Ara
  Meme estetiği, günümüzde plastik ve estetik cerrahi alanında en sık uygulanan estetik operasyonlardan birisidir. Detaylar için sitemizi inceleyin.
 • Liposuction İle Bacak Estetiği
  30
  Ara
  Bacaktaki fazla yağlar dendiğinde aslında pek çok bölge bacak liposuctiona girer. Bacak kısmında oluşan yağlar bacağın hangi bölgelerinde oluşuyor?
 • Brezilya Popo Estetiği Hizmeti (BBL)
  30
  Ara
  Brezilya Popo Ameliyatı (BBL) Nedir? Nasıl Yapılır? Popo Ameliyatı Fiyatları ve Kullanılan Teknikler. Ameliyat Yaptıranlar, Öncesi ve Sonrası Dikkat Edilmesi Gereken tüm detaylar sitemizde..
Beni Arayın
Zuhuratbaba Mah. Haksever Sok. No:2 Paşa İş Merkezi Daire:9 Bakırköy / İstanbul