Fraxel Dual ile Cildiniz Daha Genç

      Yorum yok Fraxel Dual ile Cildiniz Daha Genç
Yaşlılık Lekelerini , Cilt Tonu Problemlerini , Güneş Hasarlarını, Çizgileri,
Kırışıklıkları ve Akne İzlerini Unutun…!
Fraxel DUAL Dalgaboyu Sistemi, yaşınız kaç olursa olsun veya cilt tonunuz ne olursa olsun en az rahatsızlığı yaşatarak cildiniz için zamanı geriye alabilen, çığır açan bir cilt yenileme teknolojisidir. Bu non-invaziv uygulama, yaşlanma lekelerini , cilt tonu problemlerini , güneş hasarlarını, çizgileri ve kırışıklıkları, akne izlerini veya genel cilt problemlerini tedavi amaçlı kullanılır.

Fraxel tedavisi mikroskobik lazer kolonları halinde hasarlı cildin derinliklerine ulaşmak için patentli fraksyonel lazer  teknolojisini kullanır. Lazer tedavisi bir defada sadece tek bir katmanı tedavi eder ve çevresindeki dokuya zarar vermez ki bu da hızlı bir iyileşme süresi sağlar. Bu işlem vücudun doğal iyileşme sürecini tetikler, eski hücrelerin yerlerini yenileri alırken cilt parlak,ışıltılı ve canlı bir hale gelir.


Sonuçlar ne zaman ortaya çıkar ve etkisi ne kadar sürer?

Tedavinin sonuçlarını hemen ve giderek artan bir etkiyle görürsünüz. Tedaviden kısa süre sonra cildinizin yüzeyinde daha yumuşak hissedersiniz, daha parlak görünür ve cilt tonu daha homojen hale gelir. Sonraki 3 ile 6 ay boyunca cildin alt katmanlarındaki yeni kollajen oluşumu devam ettikçe gelişme de devam eder. Sonuçlar yaşam şeklinize, yaşınıza, cilt durumunuza ve cilt bakım programınıza bağlı olarak uzun sürebilir.

Kaç tedaviye ihtiyacım olacak?

İstenen sonuçlar genelde birden fazla tedavi uygulamasında elde ediliyor.

Gerekli tedavilerin sayısı, yaşam şeklinizin yanı sıra amacınız ve isteğiniz doğrultusunda belirlenecektir. Size uygun tedavi seviyesini ve uygun iyileşme süresini belirlemek için birlikte çalışacağız.

Tedaviden sonra nasıl sonuçlar beklemem gerek?

Tedavinin seviyesine bağlı olarak tedavi sonrasında kızarıklık veya şişme görebilirsiniz, ancak bu etkiler ertesi gün veya sonraki birkaç gün içinde çabucak yok olacaktır. Cildiniz sonraki bir, iki hafta boyunca doğal olarak bronzlaşacaktır. Tedavi seanslarına devam ettikçe güneşten yanmış gibi görünen bronzluğunuz her tedaviden sonra devam edecektir. Cildiniz, güneş etkisinde kalmanıza benzer şekilde pul soyulacak, altından daha taze, daha parlak, ışıltılı ve daha pürüzsüz görünen ve bu hissi veren bir cilt çıkacaktır.

Güvenli mi?

Fraxel tedavisinin güvenilirliği yoğun araştırmalarla desteklenmiştir.  Tabii ki her lazer tedavisinde olduğu gibi her zaman bazı riskler ve/veya iyileşme süresi vardır. Bunları tedavi öncesinde doktorunuza danışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir